Numiere Plus

מכשיר ביתי לטיפולי פנים

לא תהיי מרוצה תוך 90 יום? קבלי החזר כספי מלא!

מחיר מבצע: ‭‭ ‬1,450.00

במקום: 1,900.00

נומייר פלאס, מכשיר מהפכני המשלב בין טכנולוגיות אור לד וזרמי EMS – Micro Current, להמרצת שרירי הפנים באמצעות גירוי חשמלי קצר טווח. שילוב הטכנולוגיות מעניק חיטוב לשרירי הפנים ומשפר את מראה העור בזמן קצר. הטיפולים מפחיתים באופן משמעותי קמטוטים וקמטים, ממצקים את העור ומטשטשים כתמים, צלקות אקנה ופגמים נוספים בעור. כבר בתום סדרת טיפולים קצרה תראי שיפור ניכר במראה
העור ותהני מעור חיוני, מתוח וצעיר יותר.

טכנולוגיות העתיד לטובת עור הפנים שלך
בעידן של היום כשהטכנולוגיות מתקדמות, חברת נומייר מאמינה כי נוחות השימוש לא פחות חשובה מאיכות הטיפול, לכן, המכשירים הגדולים והמגושמים הפכו להיות מכשירים קומפקטיים וקלים לתפעול בבית, מבלי לפגוע באיכות ויעילות הטיפול. כבר בתום השימוש הראשון, תחושי בהבדל ותהני מעור בריא, קורן וצעיר יותר, תוך זמן קצר וללא כאב.

זרמי מיקרו (EMS – Micro Current)
בחלוף הזמן המוליכות החשמלית של העור נחלשת, תהליך הפוגע במוצקות העור ועלול להוביל לקמטים,
שקיות מתחת לעיניים ומראה עור עייף. טכנולוגית זרמי-המיקרו מעוררת את טונוס השריר באמצעות שיפור
המוליכות החשמלית הטבעית, תורמת ללחידוש רקמת שרירי הפנים ולמראה כללי חטוב וחלק יותר של עור הפנים.

טכנולוגיית הלד – LED
מבוססת על פיתוח של נאס"א שיועד במקור לזירוז תהליכי גדילה של צמחים על מנת להאכיל אסטרונאוטים
בחלל. לאחר שראו כי השימוש בלד שיפר משמעותית את גידול הצמחים, נחקר השימוש באורות אלו לטיפול
בריפוי רקמות, גם מחקר זה הניב תוצאות מרשימות והוביל לפיתוח של לדים עוצמתיים וחדשניים אשר
משמשים כיום במגוון טיפולים אסתטיים.

לד אדום – אורך הלד האדום והאינפרא אדום חודר לשכבת העור. אורכי גל בין 630 ננומטר ל- 830 ננומטר חודרים לעומק העור כדי לעורר ייצור קולגן ואלסטין. כאשר העור מתחמם בעדינות, יש שיפור בזרימת הדם.
פעולה אשר הוכחה קלינית להפחתת קמטוטים וקמטים. זהו טיפול מוכח, לא פולשני, מרגיע ומחדש.

לד ירוק – טיפול באור ירוק משמש לטיפול בנימים מורחבים, עור נפול סביב העיניים, מתחת לעיגולי העיניים, היפר-פיגמנטציה וכתמי שמש. חדירה בין 525 ננומטר ל- 550 ננומטר. טיפול באור ירוק ביחד עם טיפול באור אחר יכולה להצעיר את העור מחדש, להרגיע את העור הפגוע ולהפחית את הכאב הקשור אליו.

לד כחול – הטיפול באור הכחול של הנומייר נועד לטיפול בחיידקים הגורמים לאקנה. האור הכחול חודר לשכבה העליונה מתחת לפני העור בין 430 ננומטר ל- 450 ננומטר, ומשפר את מראה האקנה ומונע התפרצויות.
אור כחול מפחית גם דלקת בעור, כלומר עור ברור ויפה יותר.

מגוון הטיפולים שתוכלי לבצע באמצעות Numiere Plus הוא נרחב וכולל:
✓ ניקוי עמוק של העור
✓ החדרת חומרים מזינים לעומק העור
✓ טשטוש צלקות אקנה וכתמי פיגמנטציה
✓ מניעת והעלמת קמטים וקמטוטים

מהיום, עם Numiere Plus תוכלי להעניק לעצמך טיפולי פנים איכותיים ומתקדמים, בנוחות, בקלות, בכל מקום וזמן שתבחרי
(ביתך
הפרטי, חופשות, בדרך לעבודה, בערב לפני השינה ועוד).

שימוש יומיומיפצעי בגרות/אקנהלכתמים כהיםמחליק קטמים

אזהרה! חל איסור להשתמש במכשיר לאדם הנושא קוצב לב. לא מומלץ לנשים בהריון.

 

במחקר קליני שנערך על תוצאות הטיפול במכשיר נמצא כי:

לאחר כ- 10 טיפולים במשך חודשיים, נרשמה עליה של 14 אחוזים ביצור קולגן, 45 אחוזים ביצור סיבי

אלסטין, 38 אחוזים בשיפור זרימת הדם בפנים, ניכר שיפור משמעותי בחיטוב הפנים, באחידות צבע עור

הפנים ובהפחתת קמטים.

 • 85% ממשתתפות המחקר חוו שיפור במתאר הפנים
 • 80% דיווחו שהפנים שלהן מרגישות חלק יותר
 • 77% דיווחו שהפנים שלהן נראות מחוטבות יותר
 
לפני אחרי
לפני אחרי
לפני אחרי
לפני

טיפול עם טכנולוגיית EMS:

 1. וודאי שהמכשיר נומייר פלאס טעון במלואו לפני השימוש.
 2. כדי להפעיל: לחצי על לחצן "EMS". זכרי כי ניתן להתאים את העוצמה לנוחות בכל עת.

לפני שתתחילי להשתמש בנומייר פלוס – ראשית עליך לנקות את העור ולהסיר את כל האיפור והשמנים. מרחי את ג'ל הפרימר על אזור הטיפול, עורך צריך להיראות רטוב. הניחי את הנומייר פלאס עם הבליטות על עורך והחליקי לאט עד שתשמעי את הצפצוף. עברי למצב הראשון וחזרי על הפעולה. תשלטי בעוצמה על ידי לחיצה על הכפתור ה- EMS. אור אחד הוא בעוצמה נמוכה ושלוש אורות הוא בעוצמה גבוהה. תתחילי בהחלקת המכשיר על הפנים בצורה של מתיחה במשך כ- 3-4 דקות על כל אזור, כאשר המתיחה נעשית ממרכז

הפנים כלפי חוץ. בתהליך זה את עלולה לחוש עקצוץ קל.

את יכולה לבצע מתיחת פנים יומית של חמש דקות או 15 דקות, שניהם יסייעו בשיפור מתאר הפנים ולהפחתת הופעת הקמטים.

 

טיפול בטכנולוגיית LED:

 1. וודאי שהמכשיר טעון במלואו לפני השימוש. וודאי שהאזורים בהם תרצי לטפל יבשים. אין לשים קרם לפני השימוש.
 2. לאחר שתדליקי את המכשיר ותצמידי לעור הוא יתחיל להתחמם לאט (אין צורך לחכות(, הניחי את המכשיר (ראש המתכת עם האורות( על עורך, האור האדום יופעל אוטומטית. כדי לעבור בין צבעי האור פשוט לחצי על לחצן PHOTON (ציור של שמש עליו).
 3. להפחתת קמטים השתמשי באור האדום – הפעילי לחץ קל תוך הזזה איטית של המכשיר בתנועות סיבוביות קטנות כלפי מעלה על האזורים הרצויים. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, יש לטפל בכל אזור במשך כחמש דקות.
 4. לטיפול בכתמים כהים ובפיגמנטציה השתמשי באור הירוק – הפעילי לחץ קל תוך הזזה איטית של המכשיר בתנועות סיבוביות קטנות, החליקי כלפי מעלה על האזורים הרצויים. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, יש לטפל בכל אזור במשך כחמש דקות.
 5. לטיפול באקנה השתמשי באור הכחול – הניחי את הראש במקום בו תרצי לטפל ולחצי קלות במשךכ- 30 שניות. כדי לטפל בשטח גדול יותר, הפעילי לחץ קל תוך הזזה איטית של המכשיר בתנועות מעגליות קטנות. יש לטפל במשך 3 דקות לאזור.
 6. לתחזוקת העור השתמשי באור בהיר כחול -ברגע שהתוצאות הרצויות הושגו, הפעילי לחץ קל תוך הזזה איטית של המכשיר בתנועות סיבוביות קטנות, החליקי את הראש בתנועה כלפי מעלה בכל רחבי הפנים. השתמשי בין 1-5 פעמים בחודש כדי לשמור על התוצאות הרצויות.
 7. טפלי בכל אזור במשך 5 דקות: פנים, מצח, עיניים וצוואר.
 8. מומלץ למרוח כמות קטנה של קרם לחות על אזורי העור המטופלים לאחר כל טיפול ולעסות בעדינות בתנועות סיבוביות. כל קרם שתשתמשי בו לאחר הטיפול יהיה יעיל יותר.

נקי את המכשיר לאחר כל שימוש במטלית יבשה או במגבת נייר. וודאי שלא לאפשר לשום לחות לחדור לתפרי המכשיר.

90 ימי ניסיון

חברת נומייר מאמינה שאת כלקוחה תהיי מרוצה מהתוצאות הטיפול של המכשיר. על מנת שתהיי רגועה אנו מעניקים לך תעודת ביטוח ואחריות שבמהלך 90 יום תוכלי להחזיר את המכשיר ולקבל 100% מכספך בחזרה. אנו נזכה אותך ישירות לאמצעי התשלום בו ביצעת את ההזמנה וכל זאת במידה שמצבו של המכשיר ואריזתו כחדשים! את יכולה לשמור את ג'ל ההכנה מכיוון שאלו מוצרים קוסמטיים עם תאריך תפוגה ואין אנו רשאים

לקבלם ו/או למכור בהם שוב. עלות ושליחת המכשיר אלינו הינה באחריות הלקוח.

 

תעודת אחריות

אנו מודים לכם שבחרתם לרכוש את מוצרנו.

המכשירים מבית נומייר ידועים ביעילותם ובעמידותם ולכן הם כוללים אחריות למשך שנתיים. במידה ונתקלתם בבעיה כלשהי נשמח לעמוד לרשותכם, לבדוק, לתקן ו/או להחליף את המכשיר בחדש. שימו לב בבקשה שמשלוח המכשיר אלינו הינו באחריות הלקוח, יחד עם זאת, במידה ולאחר בדיקתנו המכשיר יימצא לא תקין, אנו נישא בעלות המשלוח בחזרה אליכם. הג'לים למכשיר אינם כלולים במסגרת האחריות.

הפעלת האחריות תינתן לרוכש/ת של המכשיר ולכן הקפידו לשמור על החשבונית המקורית שסופקה בעת הזמנת המוצר. לצורך פנייה לתיקון או החלפה, נא צרו קשר באמצעות המוקד הטלפוני073-7079482  ואנו ננחה אתכם בהליכי משלוח והחזרת המוצר. במידה ובחרתם לשלוח אלינו את המוצר לבדיקה או החזרה, נא הקפידו על אריזה אשר תמנע כל פגיעה במכשיר בדרכו אלינו – שימו לב שאנו מקבלים בחזרה מוצרים

רק באריזתם המקורית, ואין אנו אחראים על מוצרים הנפגעים בדרך כלשהי בעת המשלוח. פגיעה במוצר בהובלתו אינו מכוסה בתנאי אחריות אלה.

סרטונים
מה הלקוחות חושבים
דילוג לתוכן